Najpopularniejsze tanie linie lotnicze – Ryanair, Wizz Air, Norwegian

Większość turystów na całym świecie wybiera coraz częściej podróże samolotem. Są one wygodniejsze, szybsze oraz możemy wybrać się do dowolnego miejsca na świecie.

Ponadto coraz częściej ważnym aspektem jest cena, istnieje wiele tanich linii lotniczych, które przyciągają atrakcyjną ofertą wielu podróżników, którzy często decydują się na odwiedzenie danego miejsca, tylko ze względu na niską opłatę za lot.

Jeżeli chcesz tanio latać po europie musisz znać przynajmniej te trzy firmy:

Norwegian
Norweskie linie lotnicze, chwalone mocno za bardzo przyjazną i pomocną obsługę na pokładzie samolotu. Posiadają w swojej ofercie bardzo atrakcyjne ceny, np. Warszawa – Mediolan za 139 zł w dwie strony czy też podróż wewnątrz kraju na trasie Warszawa-Gdańsk za 42 zł.

Wizz Air
Węgierskie, tanie linie lotnicze, oferujące głównie podróże do najbardziej popularnych miejsc na mapie Europie. Często wybierany przewoźnik, ze względu na bardzo atrakcyjne oferty w momencie gdy pokład samolotu się nie zapełnia w 100%. W ofercie last minute można trafić prawdziwe perełki np. podróż do Barcelony za ok 50 zł.

Ryanair
Bardzo popularna linia lotnicza wśród Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii, ponieważ posiada w swojej ofercie tanie loty na liniach Polska – Wielka Brytania.

Istnieje również więcej tanich linii lotniczych, jednakże te są najbardziej popularne i posiadają w swoich ofertach prawdziwe perełki dla turystów żadnych przygód i odwiedzania nowych miejsc na świecie lub pragnących powrócić do tych, w których się zakochali kiedyś.