Gdzie szukać tanich lotów?

W obecnych czasach wybór przewoźników oferujących podniebne podróże w zaskakująco niskich cenach jest ogromna. Częstokroć jednak, przeszukując poszczególne oferty okazuje się, że loty na dany dzień wcale nie są takie tanie, a promocje wydają się nie istnieć.

Czy rzeczywiście tak jest? Otóż nie do końca. Wystarczy bowiem kilka prostych zasad, a każdy z nas może znaleźć przeloty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Przede wszystkim, najczęściej skupiamy się na ofertach jednego czy dwóch przewoźników. A to błąd. Mimo, że Ryanair czy Wizzair wydają się być najtańsze, to częstokroć inni operatorzy, jak np. EasyJet czy Lufthansa potrafią zaskoczyć swoją ofertą.

Oczywiście, przeszukiwanie stron wszystkich dostępnych na danej trasie operatorów bywa uciążliwie. Warto w takiej sytuacji skorzystać z wyszukiwarki lotów dostępnej na naszej stronie lub z innych porównywarek lotów. W obecnych czasach jest ich wiele, a do najlepszych można zaliczyć:

Mimo, iż wydawać by się mogło, że loty rezerwowane bezpośrednio ze strony operatora będą tańsze, to nie zawsze tak jest. Porównywarki lotów sprawdzają się przede wszystkim w przypadku poszukiwania lotów łączonych, z przesiadką, gdzie zakup biletu kombinowanego poprzez stronę wyszukiwarki pozwala zaoszczędzić nieraz niemałe sumy.