Bolonia z Wrocławia w marcu za 153 zł w dwie strony + tanie noclegi

Ryanair kusi tanimi lotami do Bolonii – za przeloty w dwie strony z Wrocławia zapłacicie tylko 153 zł. Wyjazd na 3 dni w marcu 2016.

Szczegóły tanich lotów z Wrocławia do Bolonii w marcu 2016:

Wylot z Wrocławia: 6 marca (niedziela)
Wylot z Bolonii: 9 marca (środa)
Koszt: 152,70 zł

Bilety do kupienia na stronach Ryanair

tanie-loty-z-wroclawia-do-bolonii


 

Dlaczego warto odwiedzić Bolonię?

Bolonia to przede wszystkim bogata architektura – plac Piazza Maggiore, bazylika Santo Stefano czy też Fontanna Neptuna to tylko niektóre z atrakcji Bolonii. Co poza tym – piękna pogoda, pyszne jedzenie i dobre połączenie lotnicze, autobusowe i kolejowe z innymi miastami Włoch, co daje duże możliwości jako baza wypadowa.


 

Noclegi w Bolonii:

Hotel Bologna Airport – 4* hotel znajdujący się blisko lotniska ale mający dobre połączenie z miastem. To co wyróżnia ten obiekt to rzadko spotykana wysoka ocena – 8,2/10 przy ponad 2700 opiniach (świetny wynik na który pracuje się latami)
Koszt pokoju 2-osobowego z prywatną łazienką, TV, i klimą na 3 noce: 536 zł (268 zł na osobę)
Koszt pokoju 2-osobowego z prywatną łazienką, TV, i klimą oraz śniadaniami na 3 noce: 649 zł (324,50 zł na osobę) – opcja ze śniadaniami jest bardziej opłacalna

Hotel Bologna Airport

Hotel Fiera – 3* hotel znajdujący się w pobliżu parku Parco Nord oraz centrum handlowego Centergross. W szybki sposób dostaniemy się do każdego zakątka Bolonii. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Koszt pokoju 2-osobowego z prywatną łazienką, TV, i klimą na 3 noce: 560 zł (280 zł na osobę)

Hotel Fiera Bolonia