2 dni w Paryżu za 348 zł w tym loty, transfery lotniskowe, noclegi

Ciekawa propozycja wypadu na 2 dni do Paryża – za przeloty w dwie strony na trasie Wrocław – Paryż Beauvais oraz transfery lotnisko – Paryż i 2 noclegi zapłacicie od 348 zł!

Jest to opcja na szybkie zwiedzanie podstawowych atrakcji Paryża, takich jak: Wieża Eiffla, Pola Elizejskie, Katedra Notre-Dame, Łuk Triumfalny a także Louwr, Moulin Rouge. Powinniście spokojnie zmieścić się w tym czasie. Wyjazd można spędzić oczywiście w dowolny sposób ale warto zobaczyć jak najwięcej, zwłaszcza gdy jesteście w Paryżu po raz pierwszy. Przy okazji informacja dla Pań – z pewnością traficie na jakieś fajne sklepy z ciuchami i kosmetykami – w końcu to Paryż!

Zobacz także: Walentynki w LOT – zniżka o 20% na loty z Polski

Szczegóły tanich lotów z Wrocławia do Paryża:

Wylot z Wrocławia: 29 lutego (poniedziałek, godz. 18:55 – 21:00)
Wylot z Paryża: 2 marca (środa, godz. 21:25 – 23:20)
Koszt: 88 zł

Bilety -> Ryanair

tanie-loty-wroclaw-paryz


 

TRANSFER Z I NA LOTNISKO BEAUVAIS:

Busparis.pl – chyba najtańszy transport jaki udało mi się znaleźć. 13 euro za przejazd z lotniska do Paryża. Niestety nie mam pewności czy weźmie Was także w drogę powrotną.

Tickets.aeroportbeauvais.com – bilety można kupować drogą internetową za 15,90 euro (przejazd w jedną stronę) lub 17 euro na miejscu. Transfer działa w dwie strony


 

Nocleg w Paryżu:

Hipotel Paris Belleville Gare de l’Est – jest to jedna z najtańszych opcji, jednakże na 2-dniowy wypad turystyczny nie potrzeba Nam luksusowych hoteli. Hotel znajduje się blisko Placu Republiki a także jakieś 150 metrów od stacji metra. Główna zaleta wskazywana przez gości to lokalizacja i czystość.
Koszt pokoju 2-osobowego ze wspólną łazienką na 2 noce: 265 zł

Zarezerwuj nocleg w Hipotel Paris Belleville Gare de l’Est

hipotel-paryz

Więcej noclegów znajdziecie dzięki poniższej wyszukiwarce:Booking.com